O autorze
Nadzieja polskich zapasów. Młody zawodnik WKS Śląsk Wrocław, zawodowy żołnierz. W swojej karierze rozkładał na łopatki medalistów olimpijskich takich jak Karem Gaber czy Andrea Minguzzi. Do jego największych osiągnięć należy zdobycie srebrnych medali na mistrzostwach świata w Stambule (2011) i mistrzostwach Europy w Belgradzie (2012). Brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Wcześniej, w 2009 roku Damian został mistrzem Polski seniorów i wicemistrzem świata juniorów.

Naładować baterie

Nie chcę roztrząsać nieudanego występu podczas Mistrzostw Europy. Nie zawsze wszystko wychodzi tak jak sobie to zaplanowaliśmy. Chcę teraz odpocząć, naładować baterie i z nową energią ruszyć do pracy.

Wiem, że polscy kibice wiązali duże nadzieje z moim występem na Mistrzostwach Europy w Gruzji. Wiele osób liczyło na to, że przywiozę do kraju złoty medal. Niestety nie udało mi się zrealizować zamierzonego celu. Przede mną jeszcze wiele ważnych turniejów, w których mogę walczyć o najwyższe trofea. Jestem zdrowy i wiem, że jeszcze wiele mogę osiągnąć. Wierzę, że niejednokrotnie dam Wam powód do radości. Bardzo dziękuję za słowa wsparcia od moich fanów na Facebooku. Fajnie, że jesteście ze mną nawet wtedy, kiedy nie idzie.


Teraz chcę odpocząć chwilę od zapasów, aby z nową energią zająć się przygotowaniami do Mistrzostw Świata. Już 30 marca wyjeżdżam z moją dziewczyną Karoliną do Kenii. Chcemy wyruszyć na safari, aby podpatrywać dzikie zwierzęta i afrykańską przyrodę. Jak wrócę możecie liczyć na ciekawe zdjęcia z tej wyprawy :). Natomiast na początku maja rozpoczynam przygotowania do Mistrzostw Świata.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...